top of page

Market Research Group

Public·34 members
Makar Molchanov
Makar Molchanov

Clash Of Clans Benzeri En Iyi 5 Oyun


Şüphesiz kendi imparatorluğunu kurup stratejiler geliştirdiğin en bilinen oyun Clash of Clans. Ancak insan ne kadar da iyi olsa neticede başka oyunlara da göz atmaya başlıyor. O nedenle bu yazımızı Clash of Clans benzeri oyunlara ayırdık. Her biri strateji ve taktik üzerine kurulu bu oyunlardan keyif alacağını umuyoruz.
Clash of Clans Benzeri En Iyi 5 OyunClash of Clans benzeri oyunlar neler? Popüler strateji oyunundan sıkılan ve alternatif arayan kişiler için birbirinden başarılı yapımların yer aldığı bir liste hazırladık. Hazırladığımız listeye göz atabilir ve beğendiğiniz oyunu cihazınıza indirip oynamaya başlayabilirsiniz.


Clash of Clans benzeri oyunlar arasında yer alan Total Cconquest'te başarılı olabilmek için savunma hattımızın en az saldırı gücümüz kadar kuvvetli olması gerekiyor. Aksi hâlde düşmanlar savunma hatlarımızı yarabilir ve maddi kaynaklarımızı ele geçirebilirler.


Bu yazıda Clash of Clans benzeri oyunlar listesi hazırladık. Konu ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda yer alan yorumlar kısmından bizimle paylaşmayı unutmayın. Ayrıca en iyi RPG oyunları listemize de göz atabilirsiniz.


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

bottom of page